Strona główna > Firma > Kariera

Kariera

Kariera

Bejot to nowoczesna europejska firma którą tworzy grupa otwartych na nowe pomysły ludzi

Interesujesz się designem, ergonomią, a przyjazna atmosfera w pracy nie jest Ci obojętna? Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu? Prześlij nam swoje CV na poniższy adres e–mailowy:
praca@bejot.com.pl

Aktualne oferty pracy:

MANAGER DZIAŁU TECHNICZNEGO

Twoje obowiązki:
  • zarządzanie i koordynowanie pracą zespołu ok. 10 technologów,
  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną w zakresie konstrukcji mebla,
  • nadzór technologiczny nad kolejnymi fazami procesu produkcji,
  • wyciąganie wniosków oraz wdrażanie działań korygujących.
Twój profil:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum 3 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość CAD, SolidWorks,
  • doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole i zarządzania nim,
  • kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia.

KOORDYNATOR DS. MARKETINGU

  • współorganizowanie targów/ imprez branżowych oraz firmowych,
  • współorganizowanie szkoleń oraz spotkań/konferencji,
  • opieka nad ekspozycją stałą oraz salami konferencyjnymi,
  • współpraca z agencjami i podwykonawcami w zakresie ofertowania, realizacji zleceń na gadżety reklamowe, materiały reklamowe itp.
  • przygotowywanie prezentacji multimedialnych,
  • koordynacja prac związanych z realizacją sesji zdjęciowych produktów Bejot,
  • koordynacja prac związanych z przygotowywaniem wzorników, folderów, cenników i innych materiałów reklamowych Bejot,
  • współpraca w/w zakresie z grafikiem i specjalistą marketingu on-line.
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (marketing lub pokrewne),
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z marketingiem,
  • minimum 3 – letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dyspozycyjność, mobilność,
  • wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • stabilną pracę w przyjaznej atmosferze,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków służbowych,
  • możliwość dodatkowych szkoleń,
  • dobre warunki wynagradzania.
Nie znalazłeś oferty pracy, którą byłbyś zainteresowany?
Prześlij nam swoje CV wraz z krótką informacją dlaczego i na jakim stanowisku chciałbyś pracować. Sięgniemy po nie podczas prowadzenia kolejnych rekrutacji do naszego zespołu.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o dodanie do CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych  (Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

Zamknij X