Wpisz szukaną frazę
Wybierz interesujące Cię produkty
i zapytaj nas o ofertę

Bejot Sp. z o. o.

ul. Wybickiego 2a, Manieczki 63-112 Brodnica k/Poznania

Pokaż na mapie

Dział obsługi klienta

tel.: +48 61 28-12-225 int.71-72

e-mail: handel@bejot.eu         

NIP: 7851614645
REGON: 411112809
KRS: 0000270758

Sąd Rejonowy w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy
Wysokość kapitału zakładowego 6.189.000,00 zł

Dyrektor działu sprzedaży krajowej
Edyta Kmiecik

tel.: +48 61 28-12-225 int.70

email: ekmiecik@bejot.eu

Region zachodni-zamówienia, faktury, reklamacje
Agata Durzyńska

tel.: +48 61 28-12-225 int. 72

fax +48 61 28-12-254
email: adurzynska@bejot.com.pl

 

Region centralny-zamówienia, faktury, reklamacje
Magdalena Adamow

tel.: +48 61 28-12-225 int. 72

fax +48 61 28-12-254

email: madamow@bejot.eu

 

Region południe, północ-zamówienia, faktury, reklamacje
Dominika Lossy

tel.: +48 61 28-12-225 int. 72

fax +48 61 28-12-254
email: dlossy@bejot.eu

Dział obsługi klienta
Reklamacje

email: reklamacje@bejot.eu

Dział obsługi klienta
Zamówienia

email: zamowienia@bejot.eu

Manager projektu w zakresie akustyki
Marcin Latta

tel.: +48 790 588 464

fax: +48 61-28-12-254

email: mlatta@bejot.eu

Zarządzanie dostawami
Michał Łopata

tel.: +48 61 28-12-225 int. 71

fax: +48 61 28-12-254

email: mlopata@bejot.eu

Kierownik działu logistyki
Marcin Pieszak

tel.: +48 61 28-12-411 int. 30

fax +48 61 28-12-254
email: mpieszak@bejot.eu

 

Z-ca kierownika działu logistyki/ import manager
Wojciech Jakubiak

tel.: +48 61 28-12-411 int. 32

fax +48 61 28-12-254
email: wjakubiak@bejot.eu

 

Import manager
Piotr Paluszak

tel.: +48 61 28-12-411 int. 33

fax +48 61 28-12-254
email: ppaluszak@bejot.eu

Wypożyczenia produktów ekspozycyjnych
Emilia Borowiak

tel.: +48 61 28-12-225 int. 72

email: eborowiak@bejot.com.pl

Marketing Manager
Joanna Bojarojć

tel.: +48 61 28-12-225 int. 26

fax +48 61 28-12-254

email: jbojarojc@bejot.eu



 

Dyrektor finansowy
Tomasz Balcerski

tel.: +48 61 28-12-225 int. 40

fax +48 61 28-12-254
email: tbalcerski@bejot.eu

 

Główna księgowa
Agata Wesołek

tel.: +48 61 28-12-225 int. 42

fax +48 61 28-12-254
email: awesolek@bejot.eu