Wpisz szukaną frazę

Bejot Sp. z o. o.

ul. Wybickiego 2a, Manieczki 63-112 Brodnica k/Poznania

Pokaż na mapie

 

 

tel.:  +48 61 641 59 00

e-mail: handel@bejot.eu         

NIP: 7851614645
REGON: 411112809
KRS: 0000270758

Sąd Rejonowy w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy
Wysokość kapitału zakładowego 6.189.000,00 zł

Dział obsługi klienta
Sprzedaż krajowa

email: handel@bejot.eu

tel.: +48 61 641 59 20

Dział obsługi klienta
Reklamacje

email: reklamacje@bejot.eu

Dział obsługi klienta
Zamówienia

email: zamowienia@bejot.eu

Manager projektu w zakresie akustyki
Marcin Latta

tel.: +48 790 588 464

email: mlatta@bejot.eu

Zarządzanie dostawami
Kacper Dziubałka

tel.: +48 61 641 59 06

mob.: +48 505 456 121

email: kdziubalka@bejot.eu

Kierownik działu logistyki
Marcin Pieszak

tel.: +48 61 641 59 09

email: mpieszak@bejot.eu

 

Z-ca kierownika działu logistyki/ import manager
Wojciech Jakubiak

tel.: +48 61 641 59 30

email: wjakubiak@bejot.eu

 

Import manager
Agnieszka Litka

tel.: +48 61 641 59 30

email: alitka@bejot.eu

 

Wypożyczenia produktów ekspozycyjnych
Agnieszka Konieczna

tel.: +48 61 641 59 20

email: akonieczna@bejot.eu

Marketing manager
Karolina Ratajczak

tel.: +48 61 641 59 27

email: kratajczak@bejot.eu



 

Główna księgowa
Agata Wesołek

tel.: +48 61 641 59 18

email: awesolek@bejot.eu